[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - ...NAJZAD PETICA

...NAJZAD PETICA

Arena, Dagerfall, Morrowind - unikatne frp igre

Moderator: Dain

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Uto Feb 21, 2012 3:50 pm

imas Maga hirelinga u krcmi u RIftenu, sedi na kupi i obicno zvace neki lebac.
ja sam sa Dunmer magom ozenio Jenassu (Dark Elf Rogue iz Drunken Huntsman) Nord mi je evil, Dunmer manje vise good ::T::
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod genije narcis u Uto Feb 21, 2012 3:50 pm

ona darkelfica kod azure ti je dobar mag. Inache ne vodim kompanjone sem kad ih zhrtvujem boetiah il kako se vec zove ona sektashka daedra ::M::

I koja je fora sa udajom/zhenidbom? Jel moram da nosim onaj amulet mare sve vreme ili kako? Nemam ga kao quest, a kad mi je onaj sveshtenik trabunjao neshto o tome nisam obratio pazhnju. Inache moj lik je totalni frik. Sneak, Archery, Enchanting, Light Armor, Conjuration, Two Handed, Speech, Smithing + razvijam ilusion, alteration, blocking svi preko 50, ali ne koristim perkove
Life is just blah blah blah. We hope for blah, and sometimes you find it, but mostly it's just blah. Waiting for blah, hoping you're right about the blahs you made. And just when you think you've got the whole blah damn thing figured out and we're surrounded by the ones we blah..

Death shows up... and blah blah blah
Korisnikov avatar
bambus
bambus
 
Postovi: 5115
Pridružio se: Sre Jun 19, 2002 10:39 am
Lokacija: Beograd

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Shieldmaiden u Uto Feb 21, 2012 4:05 pm

Da bi bio efikasan treba da se skoncentrišeš na izgradnju nekoliko skilova preko perkova. Ništa nivo ne vredi bez perka.


Da bi se oženio treba da imaš amulet Mare i sa tobom će flertovati svi kojima si učinio uslugu ili postao šef (mada mislim da pre toga treba za Marinog sveštenika u Riftenu da odradiš kvest koji se sastoji od spajanja tri para ljubavnika). Potencijalni partner prokomentariše da nosiš amulet i da si neženja, ti je/ga pitaš da li se interesuje za tebe, on/ona kaže da. Zakažete venčanje, pojaviš se na svadbi i to je to. Pita te gde želiš da živite, ako imaš svoju kuću kažeš kod tebe, ako nemaš uvališ se njoj/njemu (ali neki likovi nemaju kuću, tako da vise ceo dan u kafani). Ako je ženska ona ti svaki dan skuva pun obrok koji donosi ne znam kakav plus na nešto. Bez obzira da li je bračni partner borac ili ne, u tvojoj kući otvoriće prodavnicu i donositi ti 100 zlatnika prihoda dnevno. Možeš da se ženiš svim companionsima ako si postao Harbinger, recimo.

Neću tu Elficu za kompanjona, imam pun koledž magova da biram koga ću :D. Nisam džaba archmage.
Korisnikov avatar
Zla Teta®
Zla Teta®
 
Postovi: 6391
Pridružio se: Sre Jan 23, 2002 8:54 pm

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Uto Feb 21, 2012 4:40 pm

Ja jos samo Dark Brotherhood nisam odradio, sreo sam Cicera na putu kao side quest, sto me on iritira XD

Moj Nord se moze sunjati u Daedric armoru bez penala, 60 nivo je XD idem i backstabujem sa daedric calymorom ili mehrunes razorom XD

Digao sam mu takodje pickpocekt na 100 i izucio perkove, skidam ljude do gaca bez po muke XD
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod genije narcis u Uto Feb 21, 2012 5:14 pm

pa koristim ja perkove za ono shto mi je bitno, a ovi drugi mi se razvijaju zato shto eto volim da bacim muffle ili courage ili frenzy ili stoneflesh ili transmute ili telekinezu itd :)

jbg, ja sam morrowind dete, dok sve ne razvijesh nishta nisi uradio :)
Life is just blah blah blah. We hope for blah, and sometimes you find it, but mostly it's just blah. Waiting for blah, hoping you're right about the blahs you made. And just when you think you've got the whole blah damn thing figured out and we're surrounded by the ones we blah..

Death shows up... and blah blah blah
Korisnikov avatar
bambus
bambus
 
Postovi: 5115
Pridružio se: Sre Jun 19, 2002 10:39 am
Lokacija: Beograd

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Uto Feb 21, 2012 5:32 pm

Ma meni je muka razivajti magic skillove sa Nordom jer nemam puno mane, a smara da ih pustam da me udaraju dok mi se regenerise, a i moram ubacivati perkove za reduced mana cost a vec sam 60 level,moram oko 20 skillova da dignem koji su ispod 50 da bi presao nivo. COnjuration sam digao na oko 60 od bacanja soul trapa XD
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Shieldmaiden u Uto Feb 21, 2012 6:12 pm

Ja uopšte ne bacam soul trap. Mace of Molag Bal rules. Guta duše samo tako :D
Ne znam šta je mana (prvi put igram igru ovog tipa). Svaki put kad levelujem dižem ili magicu ili zdravlje, tako da retko potrošim magicu.

Ono što mi se jako dopada kod Skajrma je što mnoge stvari možeš da rešiš na pamet, a ne na mišiće. Naizgled nepobedivom bossu možeš doakati sa malo lukavstva i gotovo ništa potrošenog zdravlja, iskoristiš geografiju terena i slično.
Korisnikov avatar
Zla Teta®
Zla Teta®
 
Postovi: 6391
Pridružio se: Sre Jan 23, 2002 8:54 pm

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Uto Feb 21, 2012 6:50 pm

ja sam koristio two hand pa mace nije bio moja struka :mrgreen:
Sa magom koristim Bound Swords koji sami bacaju soul trap ^^

Sta mislite o Master spellovima? ja sam vide oza sad samo destruction i conjuration
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Maglor the Minstrel u Uto Feb 21, 2012 8:12 pm

Zavrsih sinoc. Dunmer zenska, assassin neutralnog alignmenta, lvl 48. One handed, sneak, light armor, archery, smithing i enchanting. Smithing i Enchanting obavezno dizati do kraja osim ako se igra mag. Smithing se podjednako dize pravio gvozdene bodeze ili dragonscale armor, tako da kupis milion iron ingota i kuckas do iznemoglosti dok ne napravis badzilion daggera. Onda te daggere odneses i enchantujes nekim random buffom pa prodas i podigao si u jednoj iteraciji i jedan i drugi skill. Kad stignes do 100, mozes dva efekta da stavis na item sto je nenormalno jako. Ako jos sa sobom nosis i dark brotherhood armor koji duplira sneak attack, a imas perk koji ti daje x15 za dagger backstab, dolazi se do ukupno x30 damage-a. Ako imas daedric dagger sa dva damage enchanta, ne postoji niko ko to prezivljava.

Sad malo o igri. Defintivno najozbiljniji projekat koji sam u zivotu igrao (nisam igrao Morowind). Posto imam obicaj da se trujem stvarima, igrao sam po dosta sati dnevno za redom i shvatio sam da me dosta umara. Igra je napravljena za gustiranje i igranje malo po malo. Ako je neko manijak kao ja, brzo shvati da je dosadna i repetitivna. Otprilike kao da gledam celu sezonu House M.D.-a za tri dana. Da se razumemo, ja volim House-a, ali moram drugacije da ga gledam, ne drzi me dugo i ponavlja se.
Igrao sam na expert tezini. Poucen losim iskustvima ne igram na najtezem kada prvi put igram neku igru. Uhodavanje je bilo fino, midgame je bio poprilicno tezak sve do sunovrata u tezini na nekom 35.lvlu. Alduina sam ubio iz 5 udaraca dual wielding daedric macevima. Pri kraju, pre nego sto sam potpuno prestao da radim side-questove (jer su, izuzev daedrica, svi manje vise isti), ulazio sam u pecine, trcao do bandit leadera/diva/zmaja/cudovista koje treba da ubijem ne obaziruci se na minione koji su nanosili 0 stete, ubio ga i trcao nazad da ne bih gubio vise vremena. Kada sklopis poslednji item set mrsko ti je cak i da otvaras chestove jer znas da nista neces naci posto sve vec imas. Bottom line, igra postaje neizazovna u poslednjoj trecini (ponavljam, na expert tezini, ne znam kako je na masteru) i sto si jaci, zelis da je pre zavrsis jer ne nudi nista novo vec samo vise istog. To jeste mozda neiscrpni svet geografijom ali ne i idejom. Poredjenja radi, igra kojoj sam posvetio najvise vremena u zivotu, Baldurs Gate, iako ima neke druge propuste nema taj konkretan problem vec bitke postaju sve epskije kako si ti jaci.

Sto se tice igrivosti, item menu sistem je katastrofalan, alchemy blagi uzas, za igru su korisna svega 2-3 shouta (izuzev onih jednokratnih za main quest), leveling model je interesantan ali u jednom trenutku (osim ako ne zelis da razvijas alternation magije sa vec oformljenim assassinom???) potpuno prestaje ma koliko cudovista zaklao ili questova resavao. Secam se da sam u Balduru konkretno jedva cekao da zavrsim quest upravo zbog hrpe experience-a koji ce mi doneti. Ovde sam imao onu "meh" facu. Perkovi su dobro uradjeni i to mi se svidelo. Od bitnijih propusta sam primetio da nema podizanja opste uzbune neprijatelja kada strelom iz prikrajka skinem njegovog drugara koji stoji tik pored njega. Mislim, promeskolje se kao ali se brzo vrate u stanje kao da se nista nije desilo. Teze neprijatelje mozes da ubijes prosto tako sto ih gadjas strelom za sneak attack, pobegnes dok ne postanes hidden, rince, repeat, dosadno. Dark Brotherhood kao i Thieves Guild questovi su odlicni i prilicno sam uzivao resavajuci ih. Main quest doooosta slabiji i jako jednodimenzionalan za ovako pretencioznu igru.

Bottom line, kao projekat i svet koji su napravili Skyrim je neprevazidjen i zaista zadivljujuci. Pejzazi, sazvezdja, setkanja po svetu i skrivanje od svakog medveda na niskim nivoima, da ne pominjem useravanje i bezanija kako cujem zmaja. Prvi utisak o Skyrimu te zaista oduva i ne mozes da docekas sta ce sve da se desi do kraja. Na pocetku sam stvarno uzivao. Medjutim brzo se pohvataju svi exploit-i i igra u jednom trenutku postaje neizazovna i prosto sarena bez ikakve forme. Ulazis u novi grad, pricas sa svakim, zakoljes sve bandite i zverinje u okolini. Povremeno iznenadi sjajnim quest line-om (Thieves, Brotherhood, Daedric), ali to su samo bljeskovi pravog dobrog FRPa, a ne neka konstanta koja te vuce da igras dalje. Dakle kao sam FRP potpuno prosecna igra, smestena u neverovatno dobar setting, verovatno najbolji koji se pojavio do sada. Meni je samo potrebno nesto vise.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Uto Feb 21, 2012 8:45 pm



Slazem se sa maglorom ovde. Pocetak igre mi je bio totali WOW, sada bas kao i on ni ne geldam u chestove, ne kupim loot. pare mi ne trebaju, oprema je uber. jedino se ne slazem sa tiem da enchanting ne treba magu. Digao sam mom HP za 200 i smanjio destruction cost za 90% i uvecao magicka cap za 100 XD
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Maglor the Minstrel u Uto Feb 21, 2012 11:29 pm

E da, to se odnosilo samo na smithing. Nemam pojma sta enchanting radi magu, nisam igrao sa njim.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Sre Feb 22, 2012 7:08 pm

Probaj ga ako nisi :)
ja sam dosao do zakljucka da je warrior najjaci, assassin je najlaksi za igranje ali mag je najzabavniji jer ima silna ogranicenja, ali takodje i izbore :)
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Queen of the Reich u Sre Mar 21, 2012 7:33 am

Democracy dealers provide us with pain
In the eyes of our butchers we all are the same
The Crescent, The Cross, all the gods failed
No one can save us, we're already dead

Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1432
Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 8:20 pm
Lokacija: The Dreaming

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Lorkind u Sre Mar 21, 2012 11:35 pm

Svaka cast :D

Koji je ama omiljen armor set...ne racunajuci daedric :P
We come from the land of the ice and snow,
From the midnight sun where the hot springs blow.
The hammer of the gods will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying: Valhalla, I am coming!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 488
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:31 pm
Lokacija: Vrbas

 Re: ...NAJZAD PETICA

Postod Return of the Fallen u Sub Mar 24, 2012 5:51 pm

Не свиђа ми се овај Маглор,он чита мисли.
"You've killed us Claudio you fucking kraut!"
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1075
Pridružio se: Pet Feb 24, 2006 3:30 am
Lokacija: Indjija

PrethodniSledeća

Povratak na The Elder Scrolls

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron