[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Inception - SPOILERS AHEAD

Inception - SPOILERS AHEAD

Epska i naučna fantastika, kao i svi ostali žanrovi

Moderatori: Archmage, Ereinion, Lotlorien, Artanis Nerwen

 Re: Inception

Postod Maglor the Minstrel u Pon Avg 02, 2010 10:54 pm

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: Inception

Postod Shieldmaiden u Uto Avg 03, 2010 12:31 am

Pa fazon je da se žena jeste ubila i da, ukoliko je sve san, to je samo način njegove podsvesti da se oslobodi krivice za njenu smrt. Možda neko sve vreme sprovodi inception na njemu, da ga "izleči", otarasi senke Mal.

Što se tiče starenja - ubili su se u limbu i zatim skočili u gornji san koji je trajao decenijama do buđenja kad su sedativi prestali da rade. Ili su se ubili u snu, završili u limbu gde su živeli do prirodne smrti, pa se probudili, s tim što se Kob sećao Limba, a Mal ne. Možda je zato limb na kraju isto što i Kobov san. Ne znam, boli me glava. :)
http://www.cinemablend.com/images/news/ ... 106601.jpg - ovo je još jedan pokušaj prikaza snova i kickova

Ja kontam da eksplozija tvrđave čupa Arijadnu i Fišera iz Kobovog sna/Limba. Znam, čupavo je, moram još jednom da odgledam.
Korisnikov avatar
Zla Teta®
Zla Teta®
 
Postovi: 6391
Pridružio se: Sre Jan 23, 2002 8:54 pm

 Re: Inception

Postod Dain u Uto Avg 03, 2010 12:39 am

Evo za Arijadnu, (poshto je ona najdublje stigla regularno)

1. Skochila sa zgrade da bi se vratila iz Leonardovog sveta u
2. Zimski svet, u kome je poginula u eksploziji da bi se vratila u
3. Hotel-svet, u kome je poginula u liftu da bi se vratila u
4. Kishni-svet u kome je ljosnula u kombiju u vodu da bi se vratila u
5. Realnost(?) u avionu.

El sad jasno bre?
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: Inception

Postod Eärendil The Mariner u Uto Avg 03, 2010 12:49 am

Ne treba zaboraviti da je četvrti nivo sna, koji svi zovu "Limbo" jer to jeste Cobb-ov Limbo, zajednički za Cobba, Ariadne (svjesno) i Fischera i Saitoa (smrću u trećem nivou), dok je Mal tu iz Cobbove podsvijesti... fora je sljedeća:

- Fischer i Saito su u Limbu, ali Cobb konta da pošto su povezani taj Limbo mora da bude njihov svijet, jer je to Cobbov dominantan san, plus je tu Mal kao jaki proizvod njegove podsvijesti. Zato on i Ariadne svjesno ulaze u četvrti nivo s namjerom da nađu ovu dvojicu, i ubiju se s njima da bi se vratili nazad... ali opet im treba "kick" na prethodnom nivou (tvrđava) da bi tajming bio pravi i da bi na vrijeme dočekali kick u hotel, pa u kombi i na kraju u "stvarnost".

Daine, mislim da to ne ide tako - kick vraća sanjače s prethodnog nivoa na taj, nije fora poginuti u slobodnom padu, nego:

- samoubistvo u limbu + kick u tvrđavi = vraćanje iz limba u tvrđavu
- pad lifta = vraćanje iz nivoa tvrđave (dok pada, nije fora da izginu nego u tom kratkom roku otkad se probude tamo do kicka iz lifta)
- udar kombija u vodu = vraćanje iz hotela/lifta u prvi nivo sna

Dakle, oni kad se izvuku iz kombija još su u snu, i čekaju da prođe dejstvo hemikalija i sedativa da se probude.


Razmislite, isto se desilo i sa Cobbom i Mal: bili su u Limbu 50 godina i ona je bila odlučila da zaboravi da je u snu. On nije, i odlučio je da je spasi. Da nisu izvršili samoubistvo, ostali bi u komi i kad prođe dejstvo droga - ovako su se probudili sami. Dakle, samoubistvo u limbu ne donosi automatsko buđenje, samo ti "spasi" um i omogući mu da se vrati u stvarnost.
Sing forever, proud and strong,
Anthem of life, conquering song.
Though times of fate onwards run,
The song of hope, once begun,
Will ever more remain...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1413
Pridružio se: Pet Sep 05, 2003 1:40 am
Lokacija: Bifröst

 Re: Inception

Postod Dain u Uto Avg 03, 2010 1:04 am

Mda...da...kick samo vracja snevacha sa dubljeg u plicji nivo...ja sam bio neshto pobrko, ochigledno. :?
Mora da se gleda josh jedanput majku mu.
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: Inception

Postod Eärendil The Mariner u Uto Avg 03, 2010 1:06 am

Još jedna bitna poenta re: "mladi ili stari Dom i Mal" - sve je san i sjećanje, i to Domovo sjećanje. Čak i sama Mal je stvorena od njegovih sjećanja na nju. Sve što mi vidimo od njihovoh zajedničkog sna je NJEGOVO SJEĆANJE na taj san jer nje više nema. Momenat kad on u Limbu s njom prihvati da ona nije Mal nego samo dio nje kog se on sjeća, i kad shvati (dakle ON kad shvati) da su oni u stvari proživjeli jedan ljudski vijek zajedno i ostarili u tom snu, i da treba da je "pusti" iz tog zatvora sjećanja, je prelomna tačka filma. Dakle - Dom je konstruisao sva ta sjećanja i drži ih u snovima (i Mal u njima) jer ga proždire KRIVICA i ŽALJENJE. Sve je obojeno tim njegovim viđenjem tih događaja. Onog momenta kad prihvati da treba da sve to napusti i vrati se djeci, sav taj svijet se mijenja i nestaje.
Sing forever, proud and strong,
Anthem of life, conquering song.
Though times of fate onwards run,
The song of hope, once begun,
Will ever more remain...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1413
Pridružio se: Pet Sep 05, 2003 1:40 am
Lokacija: Bifröst

 Re: Inception

Postod Maglor the Minstrel u Uto Avg 03, 2010 1:15 am

@ Dina: Ja sam mislio da iz limba Arijadna bezi samoubistvom a Fishera vracaju onim elektrosokom. Zato mi nije jasna eksplozija. Ali ne secam se da li je Fiser padao sa njom, moglo bi se jos jednom pogledati. :)

@ Uros: Ti pretpostavljas da je njih samoubistvo na dubljem slalo iz tog na plici a ne da ih je kick u plicem vracao iz dubljeg u taj. Iz n u n+1 ili iz n-1 u n :) . U tvom slucaju si pomerio za jedan napred i onda je pad kamiona sa litice nepotreban jer oni u njemu ne umiru da bi se vratili u avion nego lepo isplivaju, sednu na obalu, porazgovaraju i tek onda se vrate u avion. Ako je povratak iz hotela u kamion samoubistvo u liftu a ne pad kamiona, zasto je kamion morao da pada?

@ EtM: "samoubistvo u limbu + kick u tvrđavi = vraćanje iz limba u tvrđavu"

Saito i Cobb su pobegli iz limba samo samoubistvom iz onog pistolja na kraju, nije im bio potreban kick "odozgo". A i Cobb i Mal kada su hteli da izadju iz limba opet su legli pod voz. Ni jedni ni drugi nisu imali nikakav kick tipa eksplozije...
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: Inception

Postod Eärendil The Mariner u Uto Avg 03, 2010 1:32 am

Sing forever, proud and strong,
Anthem of life, conquering song.
Though times of fate onwards run,
The song of hope, once begun,
Will ever more remain...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1413
Pridružio se: Pet Sep 05, 2003 1:40 am
Lokacija: Bifröst

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod Pauleta u Uto Avg 03, 2010 9:20 am

Ok, a sta bude ako se neko utepa u limbu (ubistvom ili samoubistvom), a nema kicka u nivou iznad?
I sta bude ako se ubije spavach na, recimo, drugom nivou sna, a on je trenutno umom u trecjem, ili cak cetvrtom/limbu?

Imam osecaj da nisu uspeli sve to najjasnije da razrade pa su zato ubacili faktor droge kojim se neko uspava, i to da u zavisnosti od nje razlicita pravila vaze. Na primer, na pocetku filma Kob ubija Artura u snu drugog nivoa i ovaj se budi i vraca u san prvog. Posle kad krene glavna operacija saznajemo da su droge jace tu i da ako nekog utepaju ovaj ode u limbo na milion godina dok ne prodje dejstvo, il' tako nesto.

I koliko sam ja skapirao, nije bitno ubistvo u snu, vec kick u nivou iznad, on je taj koji te vraca tamo (kako je Artur kiknuto Koba u onu kadu na pocetku, Artur u tom snu nije zagino). I lift je bio improvizovana operacija, jer je nestala gravitacija, prvobitno je trebalo svi da padnu sa plafona. Tako pretpostavljam i da je eksplozija towera improvizovana da bi kicknula sve ove sto su ostali u limbu.

Mindfuck film, defintivno :da:
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod mnb u Sre Avg 04, 2010 10:06 pm

kako nijesam gledao film, niti cu, cini mi se, kao i Fincerov s pomdmladjujucim Bredom Pitom, iz slicnih razloga, ovako kako pricate cini mi se da je kolega u pravu za komentar o ZATVORENOM OSTRVU II. Nego, ima li kakvih vijesti o trecem Betmenu? Nolan se eto lijepo izigrao i rekao bih da je vrijeme da se vrati u stvaran svijet gdje ljubitelji psihoticnih superheroja zeljno ocekuju Ser kao Catwoman. Postoji li neki sajt gdje se mogu naci vijesti o projektima na duge staze, izbog glumaca, status snimanja i slicno? Mozda da pogledam kako ide nova adaptacija NEBESKOG STRUGA ili da li ce uopce snimati UBIK ( kada vec spominjemo snove ), ili nastavka DIARY OF A WIMPY KID: RODERICK'S REVENGE ( ako pominjemo kosmare ).
Slika

Luk ( Van Hansis ): To sto smo imali, bilo je tako kratko ali i tako dobro i nikada necu to zaboraviti...Ali ako ostanes sa mnom sva ce vrata biti zatvorena. A ako i budu otvorena, moja kolica nece moci da prodju kroz njih...

Noa ( Dzejk Silberman ): Da probam da ti objasnim u terminima koje ces razumeti: Snajder... you're full of it.
Član
Član
 
Postovi: 1016
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 11:39 am

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod Dain u Čet Avg 05, 2010 1:12 am

::S::
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod Aducabar u Čet Avg 05, 2010 1:27 pm

Za mene je ovo filmsko iskustvo bilo prilično underwhelming. I za to su najviše kriva prevelika očekivanja - dobre kritike, još bolje reakcije gledalaca i preterana ocena na IMDb su učinile da očekujem film decenije. Što ovaj film možda i jeste po nekim objektivnim kriterijumima. Svakako predstavlja zanimljivu i novu ideju, i pobedu originalnog scenarija. A i Nolan je sazreo kao režiser (samo se plašim da ide stopama 3S - Spilberga, Skota i Skorsezea koji prave dosadne filmove koje pojede režija). Tako da mi je drago što je ovakav film snimljen, i što je uspeo. Ali moj lični utisak nije baš dobar. Osim velikih očekivanja, tu je i glumačka postava koja uključuje DiKaprija, mog najomraženijeg glumca, a ni Pejdž, Kotilard i onaj iz 3eg kamena mi nisu baš po ukusu. Plus mi je sama tematika odbojna. Tako da me je taj mindfuck efekat potpuno zaobišao.

Inače, moje tumačenje famoznog kraja nije "sve je bio san" vs. "realnost" kao što čini mi se većina misli, već "Kobov limbo" vs. "realnost". Ali s obzirom na moju nezainteresovanost verovatno grešim, možda mi je nešto u celom konceptu promaklo. U svakom slučaju, nemam ni neku preteranu želju da saznam.

Korisnikov avatar
Zreo za penziju
Zreo za penziju
 
Postovi: 7994
Pridružio se: Uto Mar 04, 2003 11:58 pm
Lokacija: Titovo Užice

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod feanor u Pet Avg 06, 2010 8:54 pm

Film koji se definitivno mora pogledati minimum dva puta!
Sad sam ga gledao prvi put... ::T::

::C::
Everything is possible, with training!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 27
Pridružio se: Ned Avg 01, 2010 12:32 pm

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod Shieldmaiden u Pet Avg 06, 2010 9:16 pm

Ja ću iduće nedelje opet, akobogda.

Aducabar: 'beš ga, kad ti se sama tema i kasting ne sviđaju nije ni čudo da ti se Inception nije dopao, ali tu nije problem u filmu nego u tvojim preferencama. Ja sigurno neću da idem i gledam romantičnu komediju sa Dženifer Eniston kad pod jedan ne volim današnje romantične komedije, a pod dva ne volim pomenutu glumicu. Valjao film ili ne, teško da će mi prirasti srcu.
Što se Inceptiona tiče meni kompletna glumačka postava sjajna. Silijan Marfi još u životu nije imao lošu ulogu, Ken Vatanabe pršti od harizme, Di Kaprio mi je fizički antipatičan, ali ne mogu da poreknem da je odličan glumac, uštogljeni Artur u izvedbi Džozefa Gordona Luita mi je omiljeni lik u filmu (svima preporučujem "Brick", pa će te prestati da kenjate o "klincu iz trećeg kamena), Tom Hardi je šarmantan kao Ims, a Marion Kotijar ne mora ni usta da otvori kad glumi, ima tako izražajne oči. Mala Pejdžova mi niš' nije smetala.
Prijalo je gledati nešto visokobudžetsko a originalno, što nije ni nastavak franšize, ni adaptacija knjige/stripa/serije, ni nastalo na osnovu igrice/vožnje iz zabavnog parka/društvene igre. Drago mi je da osim trejlera pre gledanja ništa nisam znala o filmu i tako sam doživela retko iskustvo da ne samo da ne znam kako će se završiti, nego da nemam pojma šta će biti na početku ni na sredini.
Dopada mi se što pruža više mogućih objašnjenja kraja, dopada mi se što može da se posmatra na više načina - da se gleda kao na klasičan film sa lopovskom tematikom, ili da se gleda kroz psihoanalizu, ili da se uživa u čistoj akciji.
Korisnikov avatar
Zla Teta®
Zla Teta®
 
Postovi: 6391
Pridružio se: Sre Jan 23, 2002 8:54 pm

 Re: Inception - SPOILERS AHEAD

Postod mnb u Pet Avg 06, 2010 11:21 pm

Lijepo i stoji uistinu to o preferencama. No ima i zasicenja. Ja sam eto na primjer vec gledao, u kojih par mjeseci
- komplikovanu spletku za ostvarivanje kakvoga moralno upitnoga cilja ( MICMACS, za koji moram reci da mu java izgleda poput sna, i da je vizualno nesto najinteresantnije ove godine izuzev slijedeceg filma koji cu navjesti koji je od prije par godina )
- u pojam ubivene likove koji lijece svoje psihopatoloske promjene svijesti mjenjajuci svijet ljudi koji imaju tu nesrecu da nabasaju na njih ( HANSEL AND GRETEL, koji bezrezervno preporucujem Giljermu Del Toru, da vidi kako se oneobicava, Nolanu mislim da bi se rasprsao mozak samo od tapeti sa zecicima )
- prijezira vrijedne kriminalce koji u meni ne pobudjuju ni zeru simpatije ( SURVIVAL OF THE DEAD, gdje srecom Romero zna sto hoce pa ih se niti jednom ne trudi uciniti simpaticnim - preporuciujem i LAND i DIARY )
-film Fantastike sa previse komplikovanim, za svoje dobro, gimmickom ( NE TE RETOURNE PAS, mislim da ce cak ici i kod nas u bioskope )
- glumatanje Lionarda Di Kaprija koje ide uz nos ( naravno, unisteni SHUTTER ISLAND, i kao veliki ljubitelj knjige, samo se mogu upitati gdje bi redatelju pamet pri izboru glumca i scenaristice, koja je odlucila kasapiti knjigu )
-za promjenu uistinu talentirane mlade glumce ( Edija Redmejna u BLACK DEATH, i High Lord of the cinema du Quebeck, Ksavijera Dolana u JAI TUE A MA MERE, sto ga je jos i sam pisao i rezirao )
- gomilu razvikanih viskobudzetnih filmova koje publika dize u nebewsa a padnu na nos prilikom iole ozbiljne analize ( AVATAR jest odranije, ali take your pick )
tako da nemam namjeru sjediti i gledati nekaj da mi samo ide na zivce, a slabije je od pomenutog, ili pokusava da me ubedi u nesto sto nema sanse da "kupim".

Sto se tice Levita, zao mi je, ali nakon BRICK, a prije toga MISTERIOUS SKIN, i velicanstvenoga LATTER DAYS, sada je spao na G. I. JOE i neke SF trilere sto ih snima ove godine, tako da se pretvara od indie miljenika u Van Dama. Sto se tice Merion, nakon filma o Edit Pjaf, ljubim zemlju po kojoj hoda, a da ne pominjem NINE, ali ne praktikujem gledati filmove samo zato sto igra neko u njima. Sto se Silijana tice, koleginica ocigledno nije gledala onaj film s njim i Lusi Liu, niti bilo koji u kom ga je reziro Bojl, niti uzasni Dzordanov film, no, ajde da nbe budem strog, nijesam gledao jos PEACOCK, pa necu da generalizujem. A originalnost INCEPTIONA? Ma hajte, ja nista originalno nijesam vidio vekovima, kako volim da kazem - uputit cu vas na knjige koje sam spominjao, a evo sada kazu da je pozajmio i iz epizode DUCK TALES.

I ajde neki sajt, comingsoon.net ne pije vodu vec odavno, a imdb o svemu ima svoje miljenje, godinama prije no sto se film i snimi. trebaju mi informacije a ne trucanje o bjelini zuba Mekonahija.
Slika

Luk ( Van Hansis ): To sto smo imali, bilo je tako kratko ali i tako dobro i nikada necu to zaboraviti...Ali ako ostanes sa mnom sva ce vrata biti zatvorena. A ako i budu otvorena, moja kolica nece moci da prodju kroz njih...

Noa ( Dzejk Silberman ): Da probam da ti objasnim u terminima koje ces razumeti: Snajder... you're full of it.
Član
Član
 
Postovi: 1016
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 11:39 am

PrethodniSledeća

Povratak na Filmovi

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron