My thoughts

Maštovite priče naših članova

Moderator: Earvena

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pet Feb 25, 2011 8:05 pm

Snimices... Bas me briga je l za tebe, snimices da posaljes meni. :P :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pet Feb 25, 2011 8:17 pm

Moze... pricacu ti o toj pesmi... A napravio sam jos jednu. Tu obicno sviram drugovima, pa ih pitam:"Eeee sada, znate li ko peva ovu pesmu...?" A oni pricaju... Pa ovaj, pa onaj, pa da nije Green Day, pa da nije Clapton, pa da nije ovo ono... A ja kazem eee nije... Taj nije poznat nesto posebno i niste culi ovu pesmu ranije... A oni ono pa ko? Pa ja glupsoniiii...xDDDDDDDDDD
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Sub Feb 26, 2011 12:09 am

I to mi posalji :DDD
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Feb 27, 2011 8:18 pm

Thought:
Svidja mi se danasnji dan. Svidja mi se osmeh na licu sa kojim sam se probudio. Svidja mi se sivo nebo jutros jer je bilo cisto. Nije bilo tmurno sivo. Imalo je dozu radosti. Kao onaj letnji, sivi asfalt sto mi se cini da je srecan kada po njemu setaju mali parovi golubijih nozica. Tako je bilo veselo. Svidja mi se sto je pored mene bio moj bato i sto je danas bio u Uzicu. Svidja mi se sto sam slusao lepu muziku. Dan je imao ritam. Svidja mi se miris maminih peciva. Tako je lep da mi u glavi izaziva boju. Kada zazmurim, miris je toliko dominantan da mu u svojoj glavi mogu dodeliti boju. Ovaj je bio oker. Taaaaamno zut imao je neku ozbiljnost u sebi, a stalozen. Ne sljasti kao roze ili zelena, vec se utapa. Mozda je to sunka uradila... Mozda testo. Utopilo se u moj stomak tako lepo. Bio sam u pravu. Svidja mi se kolac sa kokosom. Svidja mi se gitara koju sam svirao. Svidja mi se ona mnogo dobra igrica sto je sada prelazim. Svidja mi se sto nisam zavistan ni od cega i ni od koga vise. Svidja mi se sto mogu sam. Svidja mi se sto necu sam. Svidja mi se sto drugi nece da budem sam. Svidja mi se ovaj Mr Green i mislim da cemo on i ja postati dobri prijatelji. Podseca me na veeeeliku zabu u mom wcu koju je mama kupila i koja je ustvari korpa za ves. Ona mi se svidja. Zove se Kreka. Svidja mi se to ime. Moja mama ga je tako nazvala. Svidja mi se sto imam nove prijatelje ovde na forumu. Svidja mi se ova braon boja foruma. Mozda je bliska toj oker. Svidja mi se slika na mom Desktopu. Svidjam se malo sam sebi sto nisam nepodnosljiv. Shvatio sam da je istina... What does not kill me, makes me stronger. To mi se svidja jer jesam jaci. Otporan sam na stare fore. Kada ih neko drugi iskoristi sada vise necu reagovati burno, nego cu se nasmejati. Svidja mi se to sto znam da ce biti neko drugi. Svidja mi se ovo dugme "posalji". Jedva cekam da ovaj post stavim na forum. Svidja mi se ovaj forum. Svidja mi se svidjanje. I Mr Green najvise :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 27, 2011 8:37 pm

Meni se svidja sto je moj drug tako veseo. :) Ja volim ovog laff ::L:: ::L:: ::L:: . Valjda izgleda brbljiv kao sto sam ja.
Zabe su zanimljiva stvorenja, Nenemusha je u jednoj svojoj prici prosla filozofiju zaba :lol: vise ili manje bioloskih. Meni se vise svidjaju one bioloske. ::L:: Pogledaj taj tekst, dobar je za lepo raspolozenje, onako blesav i neozbiljan :mrgreen:
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Feb 27, 2011 8:46 pm

Mozeeee... :D E a ajde mi kazes kako si napravila taj status sto ti dole pise... Mozda da i ja stavim nesto... "I don't know what it is
that makes me feel like this... "

Kako se to radi? Ja neam pooojma. :*
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 27, 2011 8:55 pm

Vakooo :lol: :
Udji na Korisnicki Kontrol Panel i onda na svoj profil. Videces negde (nzm tacno gde) izmeni svoj potpis. To ti je to. :mrgreen:

P.S. Je l znas ovu pesmu u mom potpisu? Je l znas kako ide dalje?
::L:: ::L:: ::L::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Feb 27, 2011 9:40 pm

Trenutno... ne. Mozda inace znam, samo sam mnogo naslusan pesama, neke se izgube. Koja je u pitanju? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I am Mr. Green and u are Mrs Laff
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 27, 2011 9:43 pm

Sto se tice pesme, svrati na faceu, videces, sta da ti kazem... Sto se tice smajlica, potpuno se slazem! ::L::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Feb 27, 2011 9:54 pm

Ajde stavi da ti slova u potpisu budu plava pleaseeee... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zbog Mrs laff
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 27, 2011 10:09 pm

Znas kako kaze Abba:
"...Yes, I've been brokenhearted,
Blue, since the day we partied..."
Mamma Mia - Dosadila sam drustvu sa ovim! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Blue je lepa boja. Kao sto sam vec rekla, moja boja, tako da moze. Ali ponekad je previse tuzna. Dobro, i to je u skladu sa mnom... Kad pisem pesme... Kao juce... :( :( :?
::L:: ::L:: ::L::
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Feb 27, 2011 10:13 pm

Primetio sam da si bila tuzna. Nisam zeleo da te diram. Nisam zeleo ni to da promenim. Neka. Ti si umetnik. Treba ti seta da bi iznela pesmu. Proslo je jel da??? Ako nije... Mogu li da pomognem? Tell me. Send a msg in the inbox. Love ya...

Maki.

P.S:
And put that blue on. U got a blue color in my mind. :D
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Ned Feb 27, 2011 10:25 pm

That colour and text suit u very good. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No walls can stop u. :lol: :lol: :)
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 27, 2011 10:27 pm

Plava stavljena :)
Da li je proslo... Znas kako, prodje, pa opet dodje, i tako stalno... Napisala sam dve pesme, nije pomoglo, ali danas je bolje. Nzm sta da ti kazem. Ako tako ocekujes da se ja ponasam kad si ti tuzan, ne verujem da cu moci. A meni da pomognes... Tesko. Mozda samo trenutno, i to je skroz OK. Volim sto je tako. To je ona pesnicka potreba za patnjom... ::L:: Kako kad, cesto nisam takva. Samo dok pocnem razgovor. Da, razgovor pomaze.
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Uto Mar 01, 2011 12:09 am

Thought:
Skontao sam jednu bitnu stvar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Priče

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju

cron