My thoughts

Maštovite priče naših članova

Moderator: Earvena

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 20, 2011 2:47 pm

Ups. Oduzila sam, mnogo. :oops: Izvini.
Nadam se da ce makar pomoci.
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 20, 2011 2:57 pm

Za one koji ne vide slike i zvuke u recima, ovo bi moglo biti parce tog neba:

Slika

Sa dozom ovoga:

Slika
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Maglor the Minstrel u Ned Feb 20, 2011 3:19 pm

@Iris: Skoro pa mi je neprijatno da se javljam na ovoj temi, ali treba pohvaliti tvoju stilsku vezbu. Zanimljivo napisano.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 2046
Pridružio se: Sub Mar 23, 2002 12:46 am
Lokacija: Cacak

 Re: My thoughts

Postod Iris u Ned Feb 20, 2011 3:59 pm

STO NEPRIJATNO????????
Ljudi, od svega ovoga ce i meni postati neprijatno. Javljajte se, pa to bismo i voleli, inace bi sve ovo bilo u private.
Hvala za pohvalu, drago mi je posebno sto je 'stilska vezba' nastajala dok sam kucala. Nisam pisala pa prekucala, niti je rad od pre. Smisljala sam dok sam odgovarala na post.
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pon Feb 21, 2011 3:31 pm

Hej hvala na lepom texticu, bas me oraspolozio. Ali nisam ja lose. Imao sam potrebu da definisem svoj stres. Onda cu ga se lakse osloboditi. Ma znam da nije sve crno. Skontao sam to do sada. :mrgreen: :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pon Feb 21, 2011 8:40 pm

Ha, ako te nije mrzelo da citas ono cudo, onda znm da je sve ok ::L:: ::L:: ::L:: ::L:: :mrgreen:
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Iris u Uto Feb 22, 2011 7:02 pm

Ha, ova "stilska vezba" mi je tako dobro dosla, da nikad ne bih poverovala, a napisala sam je tako spontano... Sada imam temu za rad iz likovnog koju pokusavam da spremim SEDMICAMA!!!!!
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Jeeeeeej... Eto koliko je dobrog proizislo iz tvog filozofskog mira... Cujemo se Iris. <3
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Čet Feb 24, 2011 12:18 am

:peace: !!!!! :mrgreen:
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pet Feb 25, 2011 12:56 am

Thought:
Necu staviti broj. Nebrojene misli mi prolaze kroz glavu. Prvo san u kome mi je otac otisao u rat, a ja gledao kako bombe padaju i gutaju svet pred mojim ocima. Kako sedim u cosku cekajuci da vojnici dodju i razbiju vrata, drzeci bombu kasikaru i cekajuci da ukoliko dodju, raznesem i sebe i njih. Na kraju sam dao svoj zivot da bi ona prezivela. Poginuli su mi brat i majka. Ustao sam modar i znojav. Nisam se dao. Nisam se dao da me to sustigne i utice na mene tako dugo. I ostao sam vedar i pozitivan. Zaista je lakse biti to nego ono suprotno. Cak i ako se osecas suprotno... Nije tesko naci onu vedrinu jer ona mi je u prirodi treba samo malo volje. Zao mi je ipak sto sam ceo dan bio odsutan. Kao da sam izgubio dan zivota. Bio sam izolovan sa Tamarom pricajuci o svom zivotu. Vracajuci film. Pitala me je ona. Onda sam dosao kuci. Pitala me je Iris. Onda cu da legnem u krevet i pitacu sam sebe. A hocu li dati odgovor? Ma ko to zna. Izgubio sam dan zivota, a dragim osobama sam trebao, ili mozda samo malkice tako prosao kroz glavu. Trebalo je to da cenim. Napravih gresku. Ostacu pozitivan. Tako bi Iris volela. Postavio bih se na onim stepenicama i za nju, samo da se pojavila u tom snu. Cudno je to kada znas da bi dosta ucinio za nekoga, a kratko ga znas. Ali, ponosan sam sasvim na tu cinjenicu.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Dain u Pet Feb 25, 2011 7:20 am

@Maglor:
Stefane, ovo je divno, bash kao mi nekada... :oops:
"Willing is not enough, we must do. Knowing is not enough, we must apply."

"I don't like jellyfish, they're not a fish, they're just a blob
They don't have eyes, fins or scales, like a cod
They float about stingin' people in the seas
An' no one eats jellyfish with chips and mushy peas.
Get rid of them!"
Korisnikov avatar
Dain
Dain
 
Postovi: 10652
Pridružio se: Uto Jun 18, 2002 7:07 pm
Lokacija: Kazad-Dum

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pet Feb 25, 2011 9:53 am

Ja sam vec bila na ovom forumu pre par godina. Sad kad sam se vratila, cinilo mi se da svi spavaju. Bude li se?

@Silvanas: Ja sanjam nesto sto mi je koliko drago, toliko i uzasno, i to svako vece. Ali nije strashno kao tvoj san, i nikad ne zapamtim sve. Sto se tice pitanja, msm da znam na sta mislis... Znam li? To moras ti da odlucis. Sto pre odlucis, manje ce boleti. I, ja bih ostala van tog sna, hvala lepo. Nije rat za mene. Umrla bih da toliko ljudi umire oko mene, a tek zbog mene... Ne bih ja to podnela. Meni je ponekad tesko i da gledam ratne filmove, a kamoli nesto dalje.
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pet Feb 25, 2011 2:17 pm

A ja sam sedeo u cosku wc-a, igrao se bombom i bilo me briga da li cu umreti. Toliko sam bio ljut na njih da sam prizeljkivao da udju kako bih sve njih razneo negde... u beskraj neki. Tako sam sedeo i plakao, a psovao sam ih. I pitao sam mamu zasto ne idemo da se krijemo u podrum... A ona je rekla da ako cemo umirati, da umiremo brzo i lako, a ne zatrpani u prasini podruma posle pada bombe. U agoniji i gusenju kao psi. Tako je rekla. Tada sam zaista bio sposoban da ubijem za nju i sve koji su mi bitni. Zato sam ono gore onako i rekao. A pitanje... Pa jeste to sto mislis... Haha ma ima tu jedna mnogo dobra strana objasnicu ti.
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

 Re: My thoughts

Postod Iris u Pet Feb 25, 2011 2:50 pm

Vidi, meni je asocijacija na rat - bespomocnost, a ja nisam bespomocna. Mrzim da budem. Zato ne podnosim rat, jer toliko ljudi umire - a ja ne mogu da pomognem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"U odredjenom trenutku svoga postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini. Eto, to je najveca laz na svetu."

Be yourself. That's one thing no one can better than you.


Ponekad njace
Okupa se u prasini
Ponekad
Onda ga primetis

Inace
Vidis mu samo usi
Na glavi planete
A njega nema

::L::
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 9:41 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

 Re: My thoughts

Postod Silvanas u Pet Feb 25, 2011 7:43 pm

Thought:

Konacno sam pokazao tu pesmu sto sam je stvorio tako davno... Ta dva druga sedela su i cutala slusajuci. Dok je trajalo, a trajalo je dugo, izgledali su nezainteresovano... Kada sam zavrsio samo su rekli kako ukoliko to snimim... Bice nesto. Sigurni su. Mislim da im se to tako cini jer im se svidja, ne obracam paznju na to. Ali, tako mi je drago da je neko doziveo obradjenu temu. Haha 20 minuta bluesa i oni se nisu smorili ni malo. Lazem kada kazem ne obracam paznju na to... Isao sam ulicom i zamisljao kako bi izgledao omot single cd-a. Srecan sam jer je dobro mojim drugovima. Srecan sam sto je posle 6 meseci neko to cuo onako kako sam ja to zeleo. Ima pricu. Mozda snimim za sebe. Da imam.... A mozda sada samo sanjarim bzvz ali koga briga. Mastam lepo mi je. Osecam se kao zvezda u usponu. Salim se naravno... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
At least one person who walks this Earth knows your worst side... One is enough for you to be proud, or ashamed. Which one do you deserve? Pride or shame?

Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 160
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 12:36 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Priče

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju

cron