[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Avanture, FPS, Strategije...

Moderatori: Aratorn, Slash

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod genije narcis u Uto Okt 18, 2011 9:31 am

Krenuo i ja da igram.
na najtezhem nivou naravno
everton-gvineja 3:0
everton-aston vila 1:2
everton-aston vila 2:2
everton-blekburn 0:0
everton-blekburn 0:1

Samo shto ja nisam bash toliko tru, ali mislim da cu preci jer me nerviraju neki izbori kompa u dodavanju lopte. Ja pojma nemam ko njima daje savete, ali ono driblanje protivnichkih igracha nema veze sa zhivotom, a i brzina igre je uzhasna, tako da cu to smanjiti. Elem zadovoljan sam shto mozhe lepo da se shutne lopta, ali josh nisam provalio centarshuteve, ni jedan gol glavom do sada nisam dao.
Life is just blah blah blah. We hope for blah, and sometimes you find it, but mostly it's just blah. Waiting for blah, hoping you're right about the blahs you made. And just when you think you've got the whole blah damn thing figured out and we're surrounded by the ones we blah..

Death shows up... and blah blah blah
Korisnikov avatar
bambus
bambus
 
Postovi: 5115
Pridružio se: Sre Jun 19, 2002 10:39 am
Lokacija: Beograd

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod NothingMan u Uto Okt 18, 2011 10:59 am

Super rezultati za početak.

Ako ćeš preći na potpuno manuelna dodavanja, ne znam kako će to biti ako igraš bez analoga na džojstiku. Ja sam morao da se prebacim na pečurkicu komplet, jer si poprilično ograničen sa pasovima ako igraš na četiri strelice i 8 mogućih pravaca dodavanja. Sad sam se izvežbao sa pasovima i mogu reći da je napadanje i dodavanje najsvetlija tačka ovog fudbala, potpuna sloboda da kreiraš igru, i ništa me ne usreći tako kao jedna dobra kontra koja teče baš onako kako sam zamislio.

Ono što je kriminalno su golmani, prosto je neverovatno kakvi se golovi daju i primaju. A ono što AI radi, kako dribla i kako veze kombinacije, to nema nigde. Mislim, kad me Novara ili Ćezena izuje sa kombinacijama koje ne bi izveo ni tim superstarova planete svih vremena koji treniraju 10 godina zajedno. Počeću da snimam i AI akcije. Naravno, pohvalno je što su napravili da je igranje protiv kompa sada izazov, al' preteraše ga, prosto je nerealno. Ja sam mislio u početku da je to do mene, kad popravim odbranu biće manje takvih stvari, al' evo igram pomalo mesec dana i nisam puno bolji.

Najveći nivo težine je sada superstar, ima da se otključa za 100 poena. Mada mnogi kažu, a i meni se tako čini, da nema prevelike razlike u težini između superstar i top player.
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod NothingMan u Uto Okt 18, 2011 8:53 pm

Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod genije narcis u Uto Okt 18, 2011 10:52 pm

Engleska - Vels 1:0
Engleska - Srbija 0:2 majko mila shta mi je krasic radio ::S::
Engleska - Finska 2:1
Engleska - Portugal 0:3 nisu imali shut do 70og minuta i taman sam mislio da sam se uvezhbao kad mi Kristijano dade gol iz slobodnjaka sa 40 metara :feler:

Moracu i ja da pochnem da snimam, situacije su neverovatne. I uzhasno me nervira shto imam osecaj da igram svaku utakmicu protiv pedra, busketsa i dani alvesha. Ako uskoro ne provalim kako da ne napravim "faul" mislim da cu konachno i ja razbiti koju tastaturu na PES-u :)
Life is just blah blah blah. We hope for blah, and sometimes you find it, but mostly it's just blah. Waiting for blah, hoping you're right about the blahs you made. And just when you think you've got the whole blah damn thing figured out and we're surrounded by the ones we blah..

Death shows up... and blah blah blah
Korisnikov avatar
bambus
bambus
 
Postovi: 5115
Pridružio se: Sre Jun 19, 2002 10:39 am
Lokacija: Beograd

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod NothingMan u Uto Okt 18, 2011 11:48 pm

Ja ne znam kako ti uspeva da još uvek igraš na tastaturi, od pre 2,3 godine su počeli menjati igru da je sve besmislenije igrati bez džojstika sa analogom.
Ako faulove praviš tako što igraš odbranu sa X, tj. onim što je pas u napadu (ne znam koje slovo na tastaturi, valjda S), onda moraš da promeniš način odbrane. Sada je to X način za pravljenje faulova guranjem, idealno za sprečavanje kontri recimo. Fina odbrana se igra tako što držiš X i R2, stojiš u stavu, povlačiš se unazad ili u stranu, pratiš igrača, držiš odstojanje, i kad osetiš da je pravi trenutak za oduzimanje lopte onda pustiš R2 držeći X. Naravno, možeš i da proplivaš. Može se i zvati saigrač u pomoć pa ga udvojite.
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod NothingMan u Čet Okt 20, 2011 12:43 am

Pošto sam kao Arsenal prošao sa 3 pobede i 3 poraza grupu sa CSKA, Valensijom i Genkom, u osmini finala LŠ sam naleteo prvi put na ravnopravnog protivnika (po ocenama), a to je bio Olimpik Marsej. U Londonu 3:3, u Marseju takođe, presuđuje Persa u produžetku. Voljom žreba, Real Madrid, gaće mi se tresu, malo mi se više ni ne igra, biće 5:0 pa 3:1 kod mene. Ipak, na poluvremenu u Madridu vodim 2:0. Kako to biva sa luzerskim ekipama, gubim 2:3. Higuain i Benzema su me prosto uterivali u gol, sve na silu. U Londonu jurnjava, kao fliper, na kraju 2:2. Monstruozno teško, osećam se k'o da sam zapravo igrao.

Sad mogu mirne duše malo bolje uvežban da krenem englesku ligu sa mojim Arsenalom, i da komotno očekujem da ću biti na nivou pravog Arsenala, a to je otprilike borba između 12. i 15. mesta na tabeli. :feler:
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod genije narcis u Čet Okt 20, 2011 7:38 am

ja se josh ne usudjujem da krenem bilo shta. Gaze me na sve strane :) Jeste, poslednjih godina su se trudili da onemoguce igranje tastaturom, ali sam se snalazio vrlo dobro (proshli pes mi je prosek datih golova u master ligi bio oko 4,5 po mechu).
Mislim da ovaj jednostavno ne mozhe da se igra bez joypada.
Life is just blah blah blah. We hope for blah, and sometimes you find it, but mostly it's just blah. Waiting for blah, hoping you're right about the blahs you made. And just when you think you've got the whole blah damn thing figured out and we're surrounded by the ones we blah..

Death shows up... and blah blah blah
Korisnikov avatar
bambus
bambus
 
Postovi: 5115
Pridružio se: Sre Jun 19, 2002 10:39 am
Lokacija: Beograd

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod NothingMan u Pon Okt 24, 2011 4:22 pm

U ovom fudbalu, za razliku od prošlog, lakše možeš driblati na strelice. A možeš i staviti na tastaturi brojeve 1,2,3,... za one "link feints" i imati neke driblinge. I obavezno R2.

Krenuo sam Premijer ligu, usput i evropsko takmičenje i kup (League mod, ne Master league)... posle početne katastrofe protiv Juvea u kvalifikacijama za LŠ (0:2 i 0:6), pa onda poraza od Sošoa u LE :$reta: , krenulo je na bolje. Primio sam najmanje golova u ligi, ali i dao samo 13. Evo jednog od razloga zašto. Ovo je highlights sa derbija protiv ManU, ovo su najbolje šanse sa tekme, totalno sam izdominirao, ali... neverovatno kakav je čiter ovaj komp. :feler:

Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

 Re: Pro Evolution Soccer 2008, 2009...

Postod NothingMan u Ned Nov 13, 2011 8:52 pm

Gotova sezona konačno, četvrti u Premijeru sa Arsenalom na superstar težini. Kao pravi. ::C::

Malo golova: http://www.youtube.com/watch?v=X3PC6l9J ... r_embedded

Malo nekih umetničkih radova o PESu na koje sam naišao na netu:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gk6jsU49_M
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZvzdiFofCw

:mrgreen:
Noću sigurno sanjaš i zato stalno spavaš,
Ali život je ugrožen sa svih strana.
Panduri i doušnici su svuda.
U bistroima, devojke tvojih godina
Mirišu na mladost.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6364
Pridružio se: Ned Avg 29, 2004 3:05 am
Lokacija: Vrbas-Novi Sad

Prethodni

Povratak na Ostali žanrovi

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron