TRANSFORMERS G1 15 DVD kolekcija (ona iz metalne kutije)

razmena, prodaja i otkup knjiga, filmova, stripova...

Moderator: dd fan

 TRANSFORMERS G1 15 DVD kolekcija (ona iz metalne kutije)

Postod Kameleon u Čet Dec 03, 2009 5:44 pm

TRANSFORMERS G1 15 DVD collection

Slika

Ako neko u Novom Sadu hoce da mu iskopiram DVD-ove nek' se javi. (znaci: govorim samo o digitlnom sadrzaju DVD-ova; ne dajem nista od originalnog pakovanja (jedino ako hoces fotografije pakovanja i svega iz nekog razloga... lepo su ga odradili priznajem - dam ti da ga drzis u rukama e' :D ))

(Uzgred: Fali mi treci DVD - pojavile se one fleke kao kad ogledalo oksidira (kineski kvalitet sta ces...), pa je dobrodosla informacija i kako da to nadomestim (eto kad nisam odmah iskopirao sve DVD-ove... a tada ni nisam imao eksterni HDD...)).

Za uzvrat trazim samo uslugu - da mi neko pozajmi PRAZAN hard-disk* (prazan - da mogu posle da ga preformatiram) - eksterni ili interni (imam onu kutiju u koju krknes interni i onda USB-om na PC tako da mogu lako i sa internim HDD-om) od najmanje 500 GB da premestim podatke sa mog eksternog HDD-a (sta ces, nema niko od 'ortaka' da mi pomogne pa trazim ovde) - mislio sam da preformatiram moj eksterni HDD (od 1 TB) u NTFS pa mi treba prazan HDD da privremeno drzi dok ne uradim moj (na FAT32 ne mogu da pravim datoteke preko 4GB a treba mi za obradu video radova). (Help...)

-----
* To bi bio taj isti HDD na koji ti presnimim te DVD-ove - tako da ne vidim u cemu bi bio problem.
Član
Član
 
Postovi: 16
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:26 pm

Povratak na Berza

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju