[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

AD&D, D&D 3e... najpoznatiji frp sistemi

Moderatori: High Duke, Marko Pravedni

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Faldang u Sub Jan 16, 2010 2:35 pm

Kao GM, GMu..............

Respect. Total and utter, respect :shocked:
Lord Ranger Protector of Batenville
Commodore Faldang T'shes-Lukas, Naval Command, New Republic

"There is no RL, only AFK"
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 177
Pridružio se: Čet Apr 29, 2004 10:01 am
Lokacija: Batajnica

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Ronin u Sre Jan 20, 2010 10:55 am

WoW

Hama.... Nemoj da se nerviras. Znas ja mislim da je frp jedan divan nacin da ako igraci pocnu da te nerviraju das ima dovoljno razloga da sledecih nekoliko nedelja budu isparanoisani i ne znaju sta da rade.

Then again... tvoj nacin je super :D
[font=Comic Sans MS][align=center]"Daughter of the Night, she walks again.
The ancient war, she yet fights.
Her new lover she seeks, who shall serve her and die, yet serve still.
Who shall stand against her coming?
The Shining Walls shall kneel.
Blood feeds blood.
Blood calls blood.
Blood is, and blood was, and blood shall ever be.''
[/font]
''Rano Ronin roni Ronom!''
HVALA MARI I NINI


~Mage of the Adamantine Order ~ [/align]
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 130
Pridružio se: Sub Jan 10, 2004 11:28 am
Lokacija: Fudzijama

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Geekoid u Sre Apr 07, 2010 5:15 pm

Homebrew (izveden iz modern D20) "Zombie Apoc" sistem, ja DM, likovi primorani da pređu most, policijska barikada, ovi ih puštaju ali da pretresu prvo, kod doktora oružija u torbi a oni ne znaju šta će, doktor i smooth talker se uhvati u raspravu.

"Gospodine, molim vas pokažite nam torbu. U slučaju da je ovo teroristički napad, moramo."

"Ne mogu" (drug šljepi ruku o lice)

"Zašto?"

"Ne mogu... Imam VIRUSE u torbi!" (drug šljepa i drugu ruku preko prve. Agresivniji prijatelj se hvata za pištolj, policajcu na vrat i kaže: )

"Dosta si pregovarao."

Also, za debilne igrače uvek je najbolje da ili odvedete nasamo da popričate (po bubrezima ako mora), ili da zapretite svojim božanskim DM moćima. Ako ništa od toga ne uspe, ko ih jebe kad su stoka. Mada smo u mojoj grupi svi uljudni, barem donekle.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Apr 06, 2010 10:43 pm
Lokacija: Land of the losers.

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod SSJ8SubZero u Pon Apr 19, 2010 3:57 am

Nova provala DND

Na drugom spratu smo palate nekog bogatog vlastelina, i ko uz onu stvar u toku je raid nekih pustinjskih ratnika. Mi pocinjemo da se bijemo sa njima. U medjuvremenu cuvaru naravno to cuju i dolaze i oni. Tada, dolaze nasi protivnici orkovi (originalan je setting) poslati od zlog Boga i jedan njegov klerik. E sad svi pokusavamo da se bijemo, ali vidimo da nemamo puno sanse. U tom trenutku ubacuje se novi igrac koji moze da leti i u letu kupi paladina koji je pao u medjuvremenu. Mi ostali se nekako borimo da prodjemo kroz orkove do izlaza. Kada smo dosli do kraja, shvatili smo da je bard ostao na suprotom kraju, sa bebom koju smo spasili iz nekog pozara minut pre toga. On se tada uhvatio za luster dok je pas zaposet spiritom koji jedu magiju lajao dole na njega. I naravno bard kakav strength ima, ne prodje check, i mora ili da baci bebu ili da padne kod kera bez zastite od nas, posto je gomila neprijatelja izmedju. On se odlucio da spusti dete. I rece, ajde bacicu dete pored kera, mozda ga nece pojesti (naravno da jeste) ... Mi smo tada vec izasli i bard je uspuzao na treci sprat. Posle sessiona, idemo zajedno kuci, i ja komentarisem DMu, "Kolko dmga bi napravila beba kad bi je bacio?"; DM: "Pa jedno, 1d3, 1d4 ... Taman da je odmah ubije, da joj prekrati muke"; "Ma jok bre, da je baci na kera!" ... hahaha
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 67
Pridružio se: Ned Jan 02, 2005 2:10 am
Lokacija: Novi Sad

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Jocinetu u Uto Maj 18, 2010 9:06 pm

Nakon preskakanja zida imanja nekog bogataša (sumnjivog morala LOL) i ubijanja njegovog psa čuvara (imao je breath weapon), našli smo se ispred glavnog ulaza! Sorcerer je kastovao "detect magic" i skontao da vrata imaju neka magična svojstva. Hteo je čovek da provali koja i uspeo je (rolao je Arcane check)! Kako je skontao, tako se u mestu ukočio (jedino je oči mogao da pomera), mnogo opasna mađija, LOL! Elem nakon bezuspešnih pokušaja pickovanja i razvaljivanja istih (lapo sata otprilike), uspeli su Barbarian i Paladin da ih izvale iz zida (pametniji popušta lol) i ušli smo u zgradu. Poneli smo Sorcerera sa nama i odlučili da ga ostavimo da stoji onako ukočen u glavnom holu, dok smo se mi krenuli put podruma. U podrumu je bilo troje vrata i Paladin je kastovao "Detect Evil". Iza jednih vrata je osetio zlo i rekao nam. Moja ideja je bila da otškrinemo vrata i da ubacimo neke ultra-mega-giga zapaljive bočice, koje smo ranije pokupili sa leševa sveže ubijenih Goblina! To smo i uradili. Jedan je otškrinuo vrata, ja ih ubacio i odmah smo zatvorili vrata. Odmah svi u glas DM-u: "I ŠTA SE DEŠAVA???" DM: "NIŠTA! ČUJETE KAKO GORI DO JAJA IZA VRATA, AL' NIŠTA SE NE DEŠAVA"!!! Na kraju smo ipak odlučili da otvorimo vrata i skontamo tako 8 undead-ova kako stoje i gore (ne miču se)! U tom momentu Priest castuje "Turn Undead" i 8 undead-ova krene da trči prema nama (pošto su bili u sobici 3X3 jedini izlaz je bio preko nas) i svi smo rolali check-ove da vidimo da li će nas opeći "by the way". Uglavnom svi smo solidno prošli, a naravno najviše je najebao Sorcerer koji je nemoćno stajao u hodniku i mogao samo da zažmuri, pre nego što ga je pregazila grupa zapaljenih zombija! LOL - inače ceo session je bio pun ovakvih sranja...
Član
Član
 
Postovi: 10
Pridružio se: Uto Maj 18, 2010 3:58 pm

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Jocinetu u Uto Maj 18, 2010 9:07 pm

Ako se setim još nekih odvala, postovću ih...
Član
Član
 
Postovi: 10
Pridružio se: Uto Maj 18, 2010 3:58 pm

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod pokojni u Pon Jun 21, 2010 6:22 pm

moj tata kad kad je pokušao da igra d d ina moje uvjeravanje da se dark elfovi ne mogu pobjediti svetom vodicom odgovorijo ja sam tebe napravijo a ne ti mene ima da igram kako ja hoću
Član
Član
 
Postovi: 26
Pridružio se: Sub Jun 12, 2010 4:17 pm
Lokacija: PAKAO

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod pokojni u Pon Jun 21, 2010 6:23 pm

dali se još kome ikad desilo da se igrač potuku u stvarnosti jer je jedan oteo drugom ribu u igri
p.s. ::D2:: kako zaustavit igrače da se ne napiju
Član
Član
 
Postovi: 26
Pridružio se: Sub Jun 12, 2010 4:17 pm
Lokacija: PAKAO

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Hama u Pon Jun 21, 2010 6:37 pm

Tako sto ne dozvolis alkohol na sessionu..lako
Lets go! Heroes for a day, Legends forever!!!

Postoje dve vrste ljudi sa kojima nemam mnogo zajednickog...one koji ne znaju engleski i one koji ne znaju da rade na kompjuterima...

Ne postoji evolucija, postoje samo zivotinje koje se Hami nisu dopale...

http://www.improbableisland.com/home.php?r=Predrag
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 4636
Pridružio se: Sub Dec 21, 2002 1:02 pm
Lokacija: Beograd

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Marko Pravedni u Čet Jul 22, 2010 10:58 am

You think Charlie Sheen's mad? You clearly haven't seen me on a D&D session...
Korisnikov avatar
Senior member & Dungeon Master
 
Postovi: 3207
Pridružio se: Pet Avg 03, 2001 9:48 pm
Lokacija: Neusatz

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Marko Pravedni u Čet Jul 22, 2010 11:08 am

You think Charlie Sheen's mad? You clearly haven't seen me on a D&D session...
Korisnikov avatar
Senior member & Dungeon Master
 
Postovi: 3207
Pridružio se: Pet Avg 03, 2001 9:48 pm
Lokacija: Neusatz

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Draugdur u Čet Jul 22, 2010 3:18 pm

There is no "overkill", there is only "open fire" and "I need to reload".

:mrgreen:
Here lies Firedorn, a hero in bed.
He once was alive, but now he's dead.
The last woman he bedded, turned out a man
and crying in shame, off a cliff he ran.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1848
Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 10:50 am
Lokacija: Middle Earth

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Marko Pravedni u Pet Jul 23, 2010 8:59 am

Baš me interesuje dal su ga zvali posle ili tako nešto (možda su mu poslali neku striptizetu obučenu kao Elminster da ga odobrovolji :mrgreen: )
Ne volim te umetničke nedorečenosti :mrgreen:
You think Charlie Sheen's mad? You clearly haven't seen me on a D&D session...
Korisnikov avatar
Senior member & Dungeon Master
 
Postovi: 3207
Pridružio se: Pet Avg 03, 2001 9:48 pm
Lokacija: Neusatz

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Hama u Pet Jul 23, 2010 4:26 pm

Ma vodio sam ih opet...sa slicnim rezultatima...joj sto ne volim neozbiljne igrace...
Lets go! Heroes for a day, Legends forever!!!

Postoje dve vrste ljudi sa kojima nemam mnogo zajednickog...one koji ne znaju engleski i one koji ne znaju da rade na kompjuterima...

Ne postoji evolucija, postoje samo zivotinje koje se Hami nisu dopale...

http://www.improbableisland.com/home.php?r=Predrag
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 4636
Pridružio se: Sub Dec 21, 2002 1:02 pm
Lokacija: Beograd

 Re: Najvece Gluposti I Idiotizmi Igraca

Postod Janic u Čet Avg 19, 2010 5:56 pm

session od pre godinu dana. Nova druzina, njih troje, hoce djeca da se uce dnd-u, pa da ih povedem, rekoh...
Nakon pravljenja likova i mog objasnjavanja sistema (2 sata mukotrpnog posla), objasnim ja da se nalaze u nekakvom selu, upoznavanje protekne standarno za takve situacije (tipa: zdravo, ja sam mocni ratnik. Ti mi se cinis vredim postovanja. Da li bi se pridruzio nasoj misiji?), ali dobro, nije ni bitno, mozda i nauce jednog dana... I podju tako na svoj prvi zadatak, koji su dobili od sefa sela, da istraze sudbinu prethodne druzine koja je misteriozno nestala pre nekog vremena u pecinama u okolini grada. Dobiju i hint da se aktivnost goblina povecala u poslednjih par meseci. Nakon par dana puta, nalete na pecinu pored puta 3x2m, potpuno preprecenu kamenjem. Pitam ja sta cete raditi, kazu oni priblizavamo se i otkopavamo.
Ja: 'kako se priblizite na metar,cujete visoke, prigusene glasove'
Igrac1: 'nastavljamo dalje, sklanjam kamenje sa vrha gomile'
Ja: 'glasovi su utihnuli, kako uklanjas stene, cujes zvuke natezanja,procenjujes na barem 5 samostrela'
Igrac1: 'proturam glavu'
Ja: 'ispred tebe se pojavljuje goblin sa napetim samostrelom i popijes strelu u oko. 25dmg. Iza se nazire jos bica'
Igrac1: 'besno zamahujem macem i povlacim se'.
Sad, treba reci da sam ja hteo prekinuti citavo ludilo, predlogom da se rascisti jos kamenja, pa da mogu da protrce kroz bagru, ali su me preduhitrili izlivom genijalnosti:
Igrac2: 'i ja proturam glavu i vicem na njih!'
Ja: 'vidis dva goblina sa napetim samostrelima, to ti je...34dmg. Prilike proguta mrak pecine.'
Dragon Rides no more!
RIP Robert!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 379
Pridružio se: Ned Mar 30, 2003 8:20 am
Lokacija: Pancevo

PrethodniSledeća

Povratak na D&D

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron