Marko Vidojkovic

...za one koji su pored Tolkina čitali još ponešto

Moderatori: Dain, Varda, Maglor the Minstrel

 Re: Marko Vidojkovic

Postod Orion u Pon Feb 09, 2009 10:54 am

Meni se Vidojkoviceva knjizevnost bas i ne dopada.
Uopste, stekao sam utisak da se malo " gura ", od odredjenog broja ljudi, a nekako ne volim te sto ih tako promovisu.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 588
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 2:01 am

 Re: Marko Vidojkovic

Postod Qzma u Sub Dec 05, 2009 2:01 am

Za sada procitao samo Kandze...posle toga nemam zelje da citam bilo sta drugo iako sam kupio u isto vreme josh dve njegove knjige...

Kada ne jebe po 8 sati bez prestanka onda popunjava prazna polja izmedju reci "jebanje". "kenjanje" i "pisanje"...klasicno literalno onanisanje...

anyway: previshe je on komercijalan da bi bio panker...
Član
Član
 
Postovi: 81
Pridružio se: Ned Jan 06, 2008 11:55 pm

 Re: Marko Vidojkovic

Postod Orion u Sub Dec 05, 2009 6:20 pm

Meni je to sve nekako isprazno, jedna velika prevara :( .
Secam se kako su me razocarali gotovo svi nasi filmovi o ratovima devedesetih ( osim maestralnih uloga Branke Katic i Glogovca )
Tako mi je i ovo, prosto neka degradacija petog oktobra i svega toga, svodjenje na jeftino ulicno palamudjenje, i zgrtanje para.
Skoro sam slucajno pogledao na tv intervju s doticnim na ovogodisnjem BG Sajmu..bilo je ili na b92, ili studiu B, ne secam se tacno. Pita njega novinarka nesto o njegovoj novoj knjizi. On odgovara otprilike ovako :
Moja nova knjiga ? Mislim, znas.. Pa ne znam sta da ti kazem ? Mislim, znas..
Tu vise nisam mogao izdrzati, i prebacio sam kanal.
Ne kazem da covek mora u javnosti uvek govoriti nesto duboko smisleno, ali valjda smo malo odmakli u evolucionom lancu, da umemo jos sta reci osim " mislim, ono, znas, kenjanje, *ebanje , itd ".
::EE:: ::EE::
Meni je to stvarno besmisleno; svako moze da sokira prostotom i vulgarnoscu, ali malo ko kvalitetom.
A on sigurno nije od tih koji sokiraju kvalitetom.
I nekako se jednostavno uklapa u politicki podobne pisce, postmilosevicevske ere, meni je njegovo navodno buntovnistvo totalno isfolirano.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 588
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 2:01 am

Prethodni

Povratak na Ostale knjige

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju

cron