[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - The Hunt for Gollum

The Hunt for Gollum

Utisci i komentari

Moderatori: de Hammo, Shieldmaiden

 Re: The Hunt for Gollum

Postod Namo*Mandos u Sre Maj 13, 2009 2:29 pm

lol, meni je film simpatican, skidam kapu za ovakav poduhvat, stvarno. Cak sta vise, moglo je biti mnogo gore (uvek moze).
Jedino nisam siguran koliko su stvarno pratili pricu po Tolkienu. Dijaloge su, naravno, sami izmislili, ali nesto mi tu smeta i nije mi ceo razvoj previse logican.
Kada to np. Aragorn srece Nazgula u sumi, a da mu pri tom Golum pobegne, pa se odmah potom pojavljuju vilenjaci?
Ili su oni to malo na svoju ruku izmislil ili je moje znanje vremenom zakrzljalo!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1110
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 11:36 am
Lokacija: Dvori Mandosovi

 Re: The Hunt for Gollum

Postod GreyWolf u Sre Maj 13, 2009 4:20 pm

Da je bilo gore, ali drugačije, opet bi bilo bolje, if you follow me ;)
To posle npr. što si napisao je svojeručnost njihova, ali u fazonu "prepravimo priču da bismo mogli da upotrebimo iste scene kao u Lotr Txe Movie" :)
Član
Član
 
Postovi: 2158
Pridružio se: Sub Okt 18, 2003 6:37 pm
Lokacija: BG

 Re: The Hunt for Gollum

Postod deedee u Pet Maj 22, 2009 9:40 pm

Ne videh onu temu u Gospodaru ;) ćoro
A videh ovo, ne kontam čemu toliko negativnih komentara. Posmatram to sa stanovišta... hmmm, pa recimo kao one silne selfmejd klipove na jutjubu. Baš simpatično, s obzirom na to da je daleko od profesionalnog. Tja, uvek je najlakše kritikovati dok se ne latiš i sam da uradiš. Baš su se lepo potrudili. Za fan film odlično, a koliko mene služi zdrav razum takve stvari se i rade samo radi zabave. Kao što je ekipa mog brata pre mnoooogo godina snimala su verziju Otpisanih - čista zabava i malo smeha par godina kasnije :)
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5453
Pridružio se: Sub Jul 26, 2003 10:07 am
Lokacija: Subotica

 Re: The Hunt for Gollum

Postod Namo*Mandos u Sub Maj 23, 2009 8:07 am

Pa dobro, ovi su bili malo ozbiljniji u svom poduhvatu. U svakom slucaju dokazali da ne treba neznam kakva skupa produkcija, autorska prava i godine cekanja da se snimi nesto po Tolkinu. Mozda je ovo buducnost filma, a nama konacno malo osvezenje dok se ne smiliju i snime Hobite.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1110
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 11:36 am
Lokacija: Dvori Mandosovi

 Re: The Hunt for Gollum

Postod GreyWolf u Ned Maj 24, 2009 3:28 pm

Po Džeksonu, ne po Tolkinu! :P
To je poenta negativnih komentara, Didi, vidiš li ti išta originalno u ovome, ako promešaš špil karata ne možeš da tvrdiš da si ga ti izmislio i smislio, zar ne? :)
Kad su već imali sve što su imali na raspolaganju, i kostime, i dobrovoljce koji rade za dž...mogli su da naprave svašta. A oni samo podgrejali i promešali bajatu čorbu.
Član
Član
 
Postovi: 2158
Pridružio se: Sub Okt 18, 2003 6:37 pm
Lokacija: BG

 Re: The Hunt for Gollum

Postod deedee u Pon Maj 25, 2009 10:24 pm

Dobro, niko im se nije ni klanjao zbog originalnosti, mene vesele ovakve stvari samo zbog evidentne doze zabave... Ma, kao kad bi se latio mikrofona i snimio neki opštepoznati spot - nis' originalan, nis' ni dobar, al si se lepo zabavio i to je to. ::T::
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5453
Pridružio se: Sub Jul 26, 2003 10:07 am
Lokacija: Subotica

 Re: The Hunt for Gollum

Postod Namo*Mandos u Uto Maj 26, 2009 11:18 am

pa sad... dee dee... ovaj film je ipak nesto vise od zabave, barem meni... :)
jos malo pa i revolucija na nas tolkinovce. mozda nekog inspirese da napravi film po nekoj drugoj proci iz S.Z sa vise maste.
ipak su ovim malo gurnuli prst u oko velikim filmskim producentskim kucama.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1110
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 11:36 am
Lokacija: Dvori Mandosovi

 Re: The Hunt for Gollum

Postod filipo u Sub Jul 04, 2009 7:46 am

heh nije los filmic zaista!!! inace najbolja filmska trilogija dolazi na blu ray diskove http://www.youtube.com/watch?v=9qQe2KCmh4M
Dzeksone svaka ti dala!! Golum je odradjen do jaja!!!
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 283
Pridružio se: Pet Jun 04, 2004 9:36 pm

 Re: The Hunt for Gollum

Postod Pauleta u Čet Avg 06, 2009 7:07 pm

Konacno se nakanih da pogledam ovo nevidjeno remek-delo :D

Meni ovo deluje kao sasvim solidan, i produkcijski i po prichi, Hallmark film, sto ga generalno stavlja na listu srednje zalosnih filmova :D No dobro, ne treba ovo ni posmatrati kao pravi film, vec kao neko niskobudzetno fan ostvarenje i kao takav je vrlo dobar, pre svega vizuelno i tehnicki, sto samo govori kako je Michael Bay zapravo najvecja prevara u istoriji Holivuda :D

Losa stvar je sto, vec je nekoliko puta ponovljeno, ovaj film, posle onoliko LOTR minuta, produzenih verzija, behind the scenesa itd, ne donosi nista novo. Apsolutno nista novo i sa te strane je nekako bespotreban i besmislen. To i verovatno najruznija Arwen koju je iko ikada mogao da snimi :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: The Hunt for Gollum

Postod Daemon Blackfyre u Čet Avg 06, 2009 7:13 pm

a cek to nije bila liv tajler?
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 11179
Pridružio se: Pet Avg 13, 2004 3:08 pm
Lokacija: vračar kraj

 Re: The Hunt for Gollum

Postod Pauleta u Čet Avg 06, 2009 7:15 pm

pih, nista ti jos nisi video :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: The Hunt for Gollum

Postod mildja u Sre Jan 06, 2010 9:33 pm

nisam skontao temu pre ali sto se mene tice ovaj film je sjajan i ideja za ovako nesto radjeno kao epizoda serije sto mi se dopada,najvise bih voleo kad bi se neko setio da uradi seriju gospodare bas sve po knjizi nista preskoceno xD jedini problem sto bi to gledali samo zaludjenici kao ja pa se ne isplati xD
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5
Pridružio se: Sub Jan 03, 2009 7:57 pm

Prethodni

Povratak na Gospodar prstenova

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron