[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Svi ih bar po malo gledamo

Moderatori: Elu Tingol, Beren, Strider

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Pet Maj 11, 2012 4:01 pm

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod deedee u Ned Maj 13, 2012 10:07 am

Njoooooo, kako lep završetak! Skoro suzu pustih. Ne za Elenom no za Alarikom!
Ako sam dobro skontala - nisu prikazali Tajlerov definitivan kraj? Hoće l' ostati bar vukodlak?
Dejmonove povređene face mi nikako ne leže, a još manje ono ubacivanje prvog susreta, ali ako - sad mi ubedljivo najdraži lik, ako je ikada uopšte to i dovođeno u pitanje.
Boni! Pa, eto i ona da bude malo odlučna. Na stranu što su joj razlozi i dalje njanjavi, napokon je postala zajebaTa.
Metu su eto dodali još jedan jadan detalj običnog smrtnika. Veza, za koju je verovao da je bila idilična i puna budućnosti je bila sve samo ne to. Elena 'tela da ga šutne, a on milica planirao ceo život ::M::
I još mnogo toga. Jupi za biči doktorku, šteta samo što ne beše ozbiljnijeg konflikta s Rikom.
I tako dalje...
Jupi.
I šmrc do potvrđenog septembra!
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5453
Pridružio se: Sub Jul 26, 2003 10:07 am
Lokacija: Subotica

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Pon Maj 14, 2012 8:37 am

Pa nije to više Tajler, nego je Boni prebacila Klausa u njegovo telo da ne bi svi umrli. Predosećam neke kul Džekil/Hajd momente u sledećoj sezoni.
I dobro je da prorediše populaciju.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod deedee u Pon Maj 14, 2012 9:49 am

Ma znam da nije, al' neće ni Klaus večno bit' u tom telu, a valj ga uklonit nakon toga. Nije ni mama bila onomad, a i Klaus se već koristio time. Nemo' mi bušiš balon. I ovako mi miriše na veliko muvanje na početku sezone na relaciji Dejmon-Elena, a ja bih malo akcije na drugim frontovima već.
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5453
Pridružio se: Sub Jul 26, 2003 10:07 am
Lokacija: Subotica

 Re: The Vampire Diaries

Postod deedee u Pon Maj 14, 2012 12:21 pm

Iju, potpuno sam izlapela, pa tek sad mi pade na pamet da je Eleninim povampirenjem ukinuta uloga dvojnice! Sad nije ni od kakve koristi Klausu, nema kako da pravi voljene hibride. Možda je još naprave i interesantnom, sad kad više nije The one and only?
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5453
Pridružio se: Sub Jul 26, 2003 10:07 am
Lokacija: Subotica

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Pon Maj 21, 2012 8:18 am

I ja se isto nadam. I volela bih da se vrati Ketrin, dinamika između njih dve isto može da bude zanimljiva.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod High Duke u Pon Jun 18, 2012 4:43 am

Konacno odgledao poslednje tri epizode! Dobre, dobre. I ja za Alarikom suzu pustih, mada moram reci da me amabasmnogo nervira sto Klaus nije konacno murtav. Na sekund, ali samo sekund, sam se ponadao da jeste zaista mrtav i da je bloodline brace od nekog drugog vampira starijeg od Originalaca. Ali tuki.
Odusevljen sam sto je Elena umrela i vozdigla se kao vampir, ali mi je zao sto neko od originalaca nije popasao ultimativni kolac. No, taj kolac je sigurno sada kod Damona, ne bi ga on ostavio tek tako. Iskreno se nadam da u sledecoj sezoni bar jedan originalac najebe od njega.
Let your blows fall because faith is my shield and valor is my sword

A knight is sworn to valour
His hearth know only virtue
His blade defends the helpless
His might upholds the weak
His words speak only truth
His wrath undoes the wicked
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 3638
Pridružio se: Pet Jul 05, 2002 10:32 am
Lokacija: Beograd

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Pon Jun 25, 2012 3:45 am

E jeste se Klaus izanđao mnogo. Baš su mogli da ga umlate zauvijek. Ali nismo te sreće. Ono što meni deluje jako ohrabrujuće je to što su pisci serije stvarno dosad pokazali da su uradili domaći kad su u pitanju paranormalne romanse. Cela ova stvar sa Klausom u Tajlerovom tijelu me jako podseća na plotline iz poslednje sezone Ejndžela sa Fred/Ilirijom. Nažalost, ta serija se završila pre nego što je pun potencijal te 'posednutosti', da se tako izrazim, realizovan. Ima to posle u stripovima, ali nije to to. U svakom slučaju, ovo može da ispadne odlično, naročito jer se i Klaus i Tajler lože na Kerolajn, što može da dovede do nekih odličnih preispitivanja ideje 'osobe' i konceptualizacija ljubavi u seriji. A TVD su, na više mesta do sad, pokazali kako nisu samo kemp paranormalni tinejdžerluk, već da imaju potencijala za true greatness a la Bafi. Vaistinu, poslednjih nekoliko epizoda je bilo čupavo, ali mislim da se na kraju sve ipak raspetljalo na zadovoljavajući način i da je sad pozornica postavljena za istinski zanimljiv razvoj situacije. A, incidentally, veština kojom ti ljudi barataju u pisanju je vidljiva i kroz ekonomičnost, i negde im ipak skidam kapu za potez sa Klausom, jer nije bio iznebuha, već je stvar koja je ranije etablirana kao nešto što on radi, a ne deus ex machina rešenje koje je odjednom izletelo niotkuda.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod High Duke u Sre Avg 01, 2012 2:10 pm

Blagi spojleri za cetvrtu sezonu iz usta producentkinje:

"That new vampire hunter is very hardcore, he's very skilled he's very strong. He kind of takes our heroes by surprise, in that they think they can wipe the floor with him pretty easily and quickly, and he sort of stuns them with being difficult to defeat early on. They're going to realize they've got a bigger problem than they're used to."

"Claus definitely has an agenda that he wants to service which we'll start to get a hint at about three episodes, four episodes in, and it will involve how he feels about the existence of this hunter. We'll definitely get glimpses of the other Originals over the course of the year. One of the things that we've always said in the writer's room is Esther's creation of the original vampires was predicated on a spell that she already had, so where did she get that? And what does that mean?" says Plec. "Does it mean that there are vampires that pre-date the original vampires?"

Thank the lack of God, bice valjda i nekih zaista matorih vampira.
Let your blows fall because faith is my shield and valor is my sword

A knight is sworn to valour
His hearth know only virtue
His blade defends the helpless
His might upholds the weak
His words speak only truth
His wrath undoes the wicked
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 3638
Pridružio se: Pet Jul 05, 2002 10:32 am
Lokacija: Beograd

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Čet Sep 06, 2012 2:16 am

Radujem se zaista matorim vampirima pre svega. Izašao je trejler za novu sezonu, i čini mi se da će sad stvari da se zahuktaju glede lova na vampire iz Mistik Folsa. A i taj lovac mi zvuči zanimljivo. Samo sad treba dočekati oktobar.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Pet Okt 12, 2012 4:34 am

Odlična prva epizoda. Odlična!
Jedva čekam dalje šta će da se desi. . Strašno me raduje kad gledam seriju i prva epizoda nove sezone me ovoliko zainteresuje.
Bilo je sranja i neobjašnjenih ili neprikazanih momenata, ali ja jedva čekam dalje.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod vendy u Sub Okt 13, 2012 10:58 am

Ne svidja mi se sto je Kerolajn ispala toliko pametna. Mada mi je kraj jako zanimljiv. Pitam se kakva ce nova bica uvesti. Osvetnicke duhove?
"that the true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs"
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 547
Pridružio se: Sre Nov 21, 2007 8:09 pm
Lokacija: ne znam ni ja

 Re: The Vampire Diaries

Postod deedee u Ned Okt 14, 2012 7:05 pm

Ali ja volEm Kerolajn i baš me veseli što jeste skontala. Jbš ga, kod prvog "love" sam ja prepoznala obraćanje, bilo bi tužno da ona nije. Mada, mogao je malo i da oćuti :lol:
Dejmon dovoljno zlica, jupi!!!!
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 5453
Pridružio se: Sub Jul 26, 2003 10:07 am
Lokacija: Subotica

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Sre Okt 17, 2012 4:15 pm

Meni je isto super što je Kerolajn sve odmah ukačila.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

 Re: The Vampire Diaries

Postod GilGaladriel u Pet Okt 19, 2012 4:46 am

Iiiiii, Vampire Diaries su konačno legitimno prešli u Bafi teritoriju. Hvala i drago mi je što sam sve vreme bila tu.
Ovim ljudima što pišu seriju da se daju sve nagrade koje postoje. Jebo mater svoju kakva epizoda.
++I am sorry. It is hard to convey five dimensional ideas in a language evolved to scream defiance at the monkeys in the other tree. ++
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 6605
Pridružio se: Pon Dec 02, 2002 11:35 pm
Lokacija: Pokvareno Dupe

PrethodniSledeća

Povratak na Serije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju

cron