[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.tolkien.rs • Pogledaj temu - Gamer's IQ

Gamer's IQ

Avanture, FPS, Strategije...

Moderatori: Aratorn, Slash

 Gamer's IQ

Postod Pauleta u Pon Nov 22, 2010 10:41 am

Tu je slika

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2010/ ... ow502t.jpg

a tu su i pitanja

1.Can you name the 425 characters from gaming's past, present and future?
2.What 2 games here never came out?
3.Which 10 characters are here more than once?
4.Which character stars in the most games?
5.Which games are represented solely by an enemy character, rather than an hero?
6.Which 5 games are represented by just an object?
7.Which characters were their console's mascots?
8.Which is the oldest game here?
9.Which characters are hunting or watching each other?
10.Which characters are already dead?
11.Where's the gibbed corpse?
12.Where are the 20 Fallout 3 Bobbleheads hidden?

Pa da vas vidim? :D
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 7208
Pridružio se: Uto Okt 05, 2004 4:47 pm
Lokacija: Bgd

 Re: Gamer's IQ

Postod Aducabar u Pon Nov 22, 2010 11:22 am

Kao usko specijalizovan igrač, prepoznajem ne više od par procenata likova po imenu, i u vr' glave 10% po igri. A živo me zanima rešenje, neki likovi mi deluju naizgled baš interesantno, mada pretpostavljam da su to junaci konzolnih i/ili pucačkih igara.

Korisnikov avatar
Zreo za penziju
Zreo za penziju
 
Postovi: 7994
Pridružio se: Uto Mar 04, 2003 11:58 pm
Lokacija: Titovo Užice

 Re: Gamer's IQ

Postod Draugdur u Pon Nov 22, 2010 8:27 pm

Uh, aj' da vidimo ::T::

1. U prvom redu (tj. iznad, skroz na vrhu) kakosezvaše tip sa uvrnutom kacigom iz MDK.
Prvi red: Alan Wake, sledeća 4 ne znam, pa John Mullins iz SoFa, Optimus Prime (duh :feler:), Riddick i Ken jedan iznad drugog, opet ništa do malog robota iz Machinariuma (direktno ispod debelog crnca u plavoj majici), ništa do ogromne kreature iz B&W a prije nje ker iz Duck Hunta, crnokosa treba iznad svinje je iz Beyond Good and Evil-a, opet rupa u mozgu do predatora, crvenokosa desno od njega je iz Dungeon Siege 2, i to bi bilo to za prvi red; btw, prvi Bobblehead je iznad dotične crvenokose.
Drugi red (opet zdesna): Scorpion, pa ništa do Solid Snake-a (lijevo od Homera), sledeći koje znam su Gordon Freeman i Alys, ispod nje jedan od Battletoads-a. Jedini preostali koje znam su Earthworm Jim i Denton junior (je l' bi Aleks) do njega; e, da, i Toe-Jam i Earl ispod njega.
Treći red: Jim Raynor (valjda, ili generički marinac iz SCII), carski vojnik iz Obliviona, Thane iz ME2, Supermena jedva vrijedi pominjati, onda Malcolm iz UTa a iza njega Carmen Sandiego, do nih Guybrush i ekipa iz Penny Arcade-a (Tycho i...'bem ga, zaboravih kako se zove drugi), Iron Man i Wario do njega, Isaac Clark iz Dead Spacea, tip iz TRON 2, Crash Bandicoot, inkarnacija Džek Bleka iz Brütal Legend, Geralt od Rivije, Maks ispod Dart Vejdera.
Četvrti red: Hulk, Sheppard, Chun Li, Spajdermen, Mario&Yoshi, Link, Niko Belić, Sonic, Blanka, Luigi, tip iz Preya, tip iz Braid-a, Morrigan, Ben iz Full Throttle-a, bomberman, Manny Calavera, Serious Sam, Duke Nukem, Kate iz NOLFa, Altair (AC), Wolverine, Lara Croft, SubZero, P.W. Winterbottom.
Peti red: Pikachu, Master Chief, crvići, ekipa iz PacMana, TMNT, nindža iz N-a, Miranda iz ME2, Faith iz Mirror'd Edge-a, jedan od ekipe iz Modern Warfare-a, Neo, Raziel iz Legacy of Caine-a, Alma, opet Altair, Henry Jones Jr., Big Daddy, loptice iz World of Goo-a, Betmen i Agent 47.

Uf :mrgreen:

Ostala pitanja:
2. Jedna je vjerovatno Duke Nukem 4Ever, ali za to mi nije trebala slika :D
3. Deset? Ja vidio samo Altaira.
4. Pojma nemam, al' bih se kladio na Marija.
5. Carmen Sandiego. Dalje ne znam...
6. Tetris, Arkanoid, valjda i World of Goo
7.Sonic (SEGA MD 2), Mario (SNES), Pikachu (GBA), valjda i Master Chief (XBox)
8. Dajte ::M:: Mrtva trka između Tetrisa, pacmana i neke inkarnacije šaha (pojavljuje se jedna figura 8) )
9. ...
Here lies Firedorn, a hero in bed.
He once was alive, but now he's dead.
The last woman he bedded, turned out a man
and crying in shame, off a cliff he ran.
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 1848
Pridružio se: Pon Maj 24, 2004 10:50 am
Lokacija: Middle Earth


Povratak na Ostali žanrovi

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron