Drakensang!

Stare i nove FRP i RPG igre

Moderatori: Gorbash, Aratorn

 Re: Drakensang!

Postod Doolio u Čet Sep 10, 2009 12:06 pm

a jebiga, ja je napravio sto mi se pravila rendzer elfica, a ne iz nekih sad racionalnih pobuda:) mada smara zesce na pocetku, mozda pocnem opet sa nekim drugim. ali kolko se secam najbolje je uzeti dwarf fightera i divljati okolo, a to malo smara:)
...TAJ RAD...
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 806
Pridružio se: Pon Mar 31, 2003 5:09 pm
Lokacija: Kblo64

 Re: Drakensang!

Postod GreyWolf u Čet Sep 10, 2009 1:04 pm

He! Što provali juzabl bag! Imam problem sa gangom orkova, i krenem po 3-4 fajt, orc captain krene na elficu kasterku, a ja njom u beg, rekoh, neka ga ona zavitlava dok ovi srede pešadiju i strelce, pa nek je i obori, ovi ostali će da pobiju ove prašinare pa će doći do njega, kad ne lezi vraže! Kad smo se dovoljno odmakli od main fajta, bez obzira što mi je bila selektovana SAMO elfica, ostatak družine se jednostavno materijalizovao na licu mesta, dok su prašinari morali peške do nas, što je bilo sasvim dovoljno da upokojimo kapitena, pa i njih posle toga :? :mrgreen:
Član
Član
 
Postovi: 2158
Pridružio se: Sub Okt 18, 2003 6:37 pm
Lokacija: BG

 Re: Drakensang!

Postod Hama u Pet Sep 11, 2009 12:32 am

Pa neka...dve-tri mesista u druzini nikada ne fale...
Lets go! Heroes for a day, Legends forever!!!

Postoje dve vrste ljudi sa kojima nemam mnogo zajednickog...one koji ne znaju engleski i one koji ne znaju da rade na kompjuterima...

Ne postoji evolucija, postoje samo zivotinje koje se Hami nisu dopale...

http://www.improbableisland.com/home.php?r=Predrag
Slika
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 4636
Pridružio se: Sub Dec 21, 2002 1:02 pm
Lokacija: Beograd

 Re: Drakensang!

Postod Iluvatar u Čet Jan 31, 2013 3:13 pm

Kul je igra, presao sam vecinu pa batalio...

Nema smek Realms of Arkania ili Gothica, ali i dalje ima nesto Evropsko sto je izdvaja od drugih frp igara...

Mana:
Premalo likova i modifikovanja (ne da mora da bude ne znam kako izdrkavanje, ali preterase ga)
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 86
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 11:08 am

Prethodni

Povratak na FRP i RPG igre

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron