Nešto diše u mojoj torti

Koje ste čitali i šta biste preporučili

Moderatori: High Duke, rinsvind

 Nešto diše u mojoj torti

Postod Orion u Čet Jan 02, 2014 11:00 am

Dragi prijatelji,
Konačno je kucnuo čas da vam predstavimo ovogodišnju zbirku novogodišnjih horor priča "NEŠTO DIŠE U MOJOJ TORTII". Hvala svima koji su nas svojim kritikama, pohvalama i komentarima podstakli da istrajemo u radu i od interesantne inicijative stvorimo jednu lepu tradiciju. Nadamo se da će ova Torta u svemu premašiti svoju prethodnicu, i sa nestrpljenjem očekujemo vaše reakcije.
Toliko od nas, nećemo dužiti. Spremajte trpezu, pozovite goste, nešto diše na sledećem linku:
https://www.mediafire.com/?x90dmlbdd14vywa
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 588
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 2:01 am

 Re: Nešto diše u mojoj torti

Postod Orion u Čet Jan 02, 2014 11:01 am

SADRŽAJ:

Sandra Maksimović – S one strane prozora......................................................6
Ivica Milarić – Trake................................................................ .........................9
Saša Robnik – Okno K-14, Azra................................................................. ....29
Milka Knežević-Ivašković – Nećeš pogoditi ko dolazi na večeru...................44
Igor Ivanišević – Anđela............................................................... ...................55
Andrea Baskin – Krokodil............................................................. ..................77
Damir Mikloš – Uspavanka za Beliala............................................................82
Vladimira Becić – Novi početak.............................................................. .....104
Goran Segedinac – Major................................................................ ..............109
Pavle Zelić – Deda Mraz sa Odeljenja „B“...................................................131
Miloš Petković – Darovi iz sanduka.............................................................. 140
Lada Vukić – Requiem.............................................................. ...................172
Radoslav Slavnić – Mišolovka............................................................ .........182
Nenad Pavlović – Trepti zvezda crvenim okom...........................................217
Relja Antonić – U planinama, tama..............................................................226
Boris Mišić – Igra krvi i prašine.............................................................. .....313
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 588
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 2:01 am

 Re: Nešto diše u mojoj torti

Postod Orion u Čet Jan 02, 2014 11:02 am

Za one koji su propustili prvu Tortu iz decembra 2012-e :
PDF bit.ly/RB2nZ1
EPUB bit.ly/11CzjLG
MOBI bit.ly/TOLDZH
Korisnikov avatar
Član
Član
 
Postovi: 588
Pridružio se: Sub Nov 17, 2007 2:01 am


Povratak na Fantasy knjige

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron